Beta versija
versija

Biežāk uzdotie jautājumi

Iepazīsties ar biežāk uzdotajiem jautājumiem par VENDO kredītu salīdzināšanas platformu!

 • Kā darbojas VENDO?

  VENDO pamatā ir īpaša kredītu salīdzināšanas platforma, kas savieno aizdevumu pieteikumus ar atbilstošiem aizdevēju piedāvājumiem, ļaujot katram klientam ērti un vienkārši izvēlēties sev piemērotāko aizdevumu.

 • Kas jādara, lai saņemtu aizdevumu?

  Vispirms nepieciešams aizpildīt kredīta pieteikumu VENDO mājaslapā. Pēc pieteikuma aizpildīšanas saņemsi piedāvājumus no aizdevējiem par sev interesējošo naudas aizdevuma veidu. Kad esi izvēlējies piemērotāko no tiem, piesakies tam turpat VENDO platformā!

 • Cik ilgā laikā saņemšu aizdevuma piedāvājumus?

  Tiklīdz būsiet aizpildījis kredīta pieteikumu VENDO mājas lapā, mazāk kā minūtes laikā saņemsi aizdevuma piedāvājumus no aizdevējiem. Visus saņemtos piedāvājumus varēsi ērti salīdzināt un izvelēties no tiem sev piemērotāko.

 • Cik ātri aizdevums būs pieejams manā kontā?

  Aizdevumu savā kontā saņemsi pēc tam, kad ar izvēlēto aizdevēju būsiet parakstījis līgumu. Tas var būt gan 15-20 minūšu laikā, gan 1 darba dienas laikā – patēriņa un citu aizdevumu gadījumā. Savukārt, 5-10 dienu laikā hipotekārā aizdevuma gadījumā, jo pārsvarā aizdevums tiek izsniegts pēc hipotēkas reģistrēšanas uz nekustamo īpašumu, taču citos gadījumos arī pirms tās. Aizdevuma izsniegšanas kārtība ir atkarīga no katra aizdevēja iekšējās kredītpolitikas, izvēlētā kredīta veida un konkrētā aizdevēja iespējām.

 • Ar kādiem aizdevējiem sadarbojas VENDO?

  VENDO sadarbojas ar uzticamākajiem banku un nebanku aizdevējiem - AS “West Kredit”, SE “Capitalia”, AS “Hipocredit”

 • Vai varu atteikties no piedāvajumiem pēc VENDO pieteikuma iesniegšanas?

  Protams. Iesniedzot kredīta pieteikumu VENDO mājas lapā Tu tikai pieprasi kredītu piedāvājumus salīdzināšanai. Nekādas saistības kredīta pieteikuma iesniegšana nerada. Saņemot kredīta piedāvājumus, Tev ir tiesības pārdomāt vai nezivelēties nevienu no tiem.

 • Kam būs pieeja maniem bankas konta pārskata datiem?

  Jūsu konta pārskata dati tiks nodoti tikai mūsu partneriem, personalizēta kredīta piedāvājuma izteikšanai. Tie tiks uzglabāti drošā veidā un netiks izmantoti citiem nolūkiem vai nodoti trešajām personām.

 • Kā es varu salīdzināt kredīta piedāvājumus?

  Visi aizdevēju piedāvājumi būs atrodami sadaļā “Mani piedāvājumi”, kas pieejama Jūsu reģistrētā lietotāja kontā. Sadaļā “Mani piedāvājumi” vienkārši un ērti varat salīdzināt...

 • Kam pievērst uzmanību, salīdzinot kredīta piedāvājumus?

  Visus aizdevēju piedāvājumus VENDO platformā var salīdzināt pēc sekojošiem rādītājiem: aizdevuma summa, aizdevuma termiņš, ikmēneša maksājums, procentu likme, gada procentu likme. Īpašu uzmanību iesakām pievērst gada procentu likmei, jo tā iekļauj visas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot kredīta procentus un komisijas maksu par noformēšanu, kā arī citas saistītās izmaksas.